O firmie

Miło nam poinformować, iż jesteśmy jedynym i autoryzowanym dealerem motocykli i atv marki SUZUKI na terenie województwa podkarpackiego.

WMW MOTO–CENTER nie tylko sprzedaje nowe i używane motocykle - pomagamy także w utrzymaniu ich w najlepszym stanie. Dlatego, w naszej ofercie znajduje się kompleksowa naprawa i serwis motocykli. Motory są naszą pasją - z pasją doradzamy przy ich sprzedaży, a z nie mniejszą pasją zajmujemy się ich serwisowaniem. To po prostu sprawia nam radość i satysfakcję. Dlatego gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z rezultatów pracy naszego serwisu.

Naszym głównym celem jest zapewnienie fachowej i rzetelnej obsługi, a potwierdzeniem tego jest ogromna rzesza zadowolonych, stałych klientów z całej Polski, a nawet poza jej granicami.

Przy serwisowaniu i naprawie motocykli oferujemy szeroką gamę części zamiennych jak i akcesoria niezbędne do właściwego wykonania usługi. Współpracujemy z wieloma firmami i hurtowniami motocyklowymi, zajmujemy się kompleksową obsługą. Duża część akcesoriów i części pochodzi prosto od producentów, których jesteśmy bezpośrednimi dystrybutorami.

W trosce o Wasze motocykle nasz serwis został wyposażony w doskonały sprzęt do diagnostyki układów elektronicznych oraz narzędzia wysokiej klasy. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie określić rodzaj usterki i sprawnie ją usunąć.

Główny nacisk kładziemy na fachowość, rzetelność oraz dokładność naszych usług. Nasi mechanicy to pasjonaci, którzy w pracy i poza nią cały czas mają styczność z motocyklami.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych regulacje, naprawy powypadkowe, naprawy mechaniczne, wymiany opon u wszystkich marek motocykli, skuterów i quadów.

Zapewniamy również profesjonalny i bezpieczny transport motocykli oraz fachowe doradztwo przy zakupie zarówno motocykla, jak i części oraz akcesoriów do nich.

Do każdego motocykla podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy motor to unikalny egzemplarz. Na naprawy poświęcamy tyle czasu, ile jest to konieczne, a zleconą pracę wykonujemy profesjonalnie i estetycznie dbając przy tym o bezpieczeństwo i detale.

Jesteśmy oficjalnym dealerem SUZUKI, dlatego świadczymy również wszelkie usługi związane z gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym przeglądem pojazdów tej firmy.